O mne

Visual & UI/UX
Designer

Peter Kamenický - 23 ročný Visual & UI/UX Freelance Designer s viac ako 6 ročnou praxou a skúsenosťami v oblasti grafického dizajnu.

Primárne zameraný na tvorbu grafických dizajnov pre webstránky, branding a propagačnú grafiku.

Pri tvorbe dbá najmä na fuknčnosť, jednoduchosť, detailnosť, čistotu a aktuálny trend dizajnov.
Kariéra & spolupráce
Creativeax.sk - Design Studio
Founder, Creative Director · Trebišov, SK

Visual & UI/UX Designer, primárne zameraný na tvorbu grafických dizajnov pre webové stránky, branding a propagačnú grafiku. Pri tvorbe dbá najmä na funkčnosť, jednoduchosť, detailnosť, čistotu a aktuálny trend dizajnov.


SamsiDigital - Digitálna agentúra
Visual & UI/UX Designer · Bratislava, SK

Digitálna agentúra, ktorá pravidelne pre svojich klientov pripravuje stratégiu digitálnej komunikácie, plánuje a nakupuje online médiá, vytvára moderný obsah, spolupracuje s influencermi a, samozrejme, všetko ostatné v digitálnom svete (weby, správa sociálnych sietí a podobne).


Kreativgang - Reklamná agentúra
Visual & UI/UX Designer · Žilina, SK

Kreatívna agentúra, ktorá pomáha značkám rásť a zarábať viac peňazí. Spája nápady a technológie do projektov, natáča reklamné spoty do TV, pomôže rodinnej firme s brandingom a naseká kvalitné weby.


Triad Advertising - Reklamná agentúra
Visual Designer · Bratislava, SK


Kampane pre veľkých medzinárodných klientov ako sú Adidas (fullservis pre sedem krajín) alebo Velkopopovický Kozel (globálna digitálna komunikácia). Medzi ďalších významných klientov patria napríklad O2, Pilsner Urquell, Birell, Kofola, J&T Banka, fínsky developer YIT, OMV, Nutricia, Shoppie.sk a ďalší.


Rukahore.sk & Merch.sk - Eshop
Visual Designer · Bratislava, SK


Spoločnosť, prevádzkujúca obľúbený e-shop shop.rukahore.sk, merch.sk, fundaluka.sk ako aj rôzne vychytené internetové portály v oblasti hudobného priemyslu.


Oneclick Media s.r.o - Softvér pre web
Visual & UI/UX Designer · Košice, SK

Tím kreatívnych ľudí, ktorí pôsobia v oblasti IT, digitálnych médií a marketingu od roku 1998, ktorý realizoval stovky projektov v spolupráci s množstvom skvelých a talentovaných ľudí pre klientov ako napr. U.S.Steel Košice, KIA Motors Slovakia, Slovenská pošta, HESTA, Spinea Technologies, KIWANIS, Safran Slovakia, LAGO Development, Family Gym, Pivovar Hostinec, Reštaurácia Med Malina, Rosto Steak House, Slovácka hospoda a množstvo ďalších.

Zameranie

Tvorba moderných a ľahko rozpoznateľných webových riešení, ktorých súčasťou je aj premyslený responzívny dizajn pre všetky mobilné zariadenia.

Budovanie úspešných branding identít, ktoré so svojim jedinečným designom, dokážu pomôcť Vám i Vašej spoločnosti pri odlíšení od konkurencie.

Tvorba premyslenej, jednoduchej a funkčnej propagačnej grafiky, ktorá bez problémov osloví tisíce potenciálnych zákazníkov a taktiež ľahko odprezentuje Vás i Váš produkt.

Dribbble

@creativeaxsk

Facebook

Peter Kamenický

Instagram

@peter.kamenicky

WhatsApp

+421 907 333 163